Zar je moguće ovako nešto? Zvijezda Barcelone nosila dres koji je mnogima ‘zaparao oko’

Momčad Napolija i ekipa Barcelone sinoć su remizirali na Nou Campu (1:1) u prvoj utakmici šesnaestine finala Evropske lige.

Napolitanci su do prednosti došli u 29. minutu, tada je Zielinski precizno ciljao i pogodio mrežu Barcelone.

‘Blaugrana’ je u drugom dijelu krenula po izjednačenje, a do njega su i uspjeli doći. U 59. minutu Ferran Torres je bio siguran iz jedanaesterca. Upravo on je bio u centru pažnje sinoć.

Dok je proslavljao pogodak svi su primjetili nešto neobično na dresu Španca. Na njemu nije bilo sponzora Nikea, niti grba Barcelone. Nikome nije bilo jasno kako se moglo desiti tako nešto.

U prvih 45 minuta sa Torresovim dresom je bilo sve uredu, no na pauzi ga je zamijenio sa jednim igračem Napolija, te je kasnije obukao dres sa nekoliko bitnih nedostataka.

Nogometaš katalonskog tima je po posljednjem zvižduku pustio i suze, teško su mu pali neki promašaji koje je sinoć imao.