Zastrašujuća ozljeda reprezentativca Italije: Svi su zanijemili na trenutak, iznesen je na nosilima

Na Areni Kombetare u Tirani Italija je u prijateljskom susretu pobijedila Albaniju rezultatom 3:1.

Domaćin je poveo u 16. minuti pogotkom Ismajlija, ali ‘Azzurri‘ su ekspresno stigli do preokreta. Samo četiri minute kasnije na dodavanje Grifa poentirao je Di Lorenzo, a onda je Grifo do kraja susreta postigao još dva pogotka za pobjedu.

Međutim, trenutak koji je obilježio utakmicu dogodio se u 42. minuti kada je Sandro Tonali doživio stravičnu ozljedu. Tonali je bio u skoku s Bareom i s visine je pao na glavu.

Izgledalo je prestrašno i Tonali je mogao slomiti vrat. Dugo vremena mu se pružala pomoć dok na nosilima nije napustio teren.

Klikni OVDJE i pogledaj zastrašujuću ozljedu reprezentativca Italije.