Zlatko Dalić nakon poraza od Francuske: Zaista sam razočaran rezultatom

Hrvatski nogometaši ni u sedmom pokušaju nisu uspjeli pobijediti Francusku. Poraz od 2:4 u Ligi nacija bio je peti u međusobnim dvobojima uz dva remija.

Izbornik ‘VatrenihZlatko Dalić bio je razočaran zbog prelako primljenih pogodaka.

Zaista sam razočaran s utakmicom i rezultatom. Nismo zaslužili ovako visoki poraz, pogotovo nakon prvog poluvremena, kad smo igrali sjajnih 43 minute, bili smo dominantniji tim. No, dogodile su se te dvije minute u kojima smo prosuli sve. Nismo bili odgovorni, pomislili smo da smo prvaci svijeta, suparnik kao što je Francuska te uvijek kazni. Žao mi je, ali čestitke Francuskoj na pobjedi“, rekao je Dalić na tiskovnoj konferenciji.

Prelako primamo golove to je činjenica, vratimo se u utakmicu na 2:2 i ponovo prekid, opet kao protiv Portugala, skaču, a nitko ih ne pazi. Dobili smo onda treći pogodak i onda se tu utakmica prelomila, žao mi je zbog toga, igrali smo dobro u polju, međutim prelako primamo golove. I to moramo popraviti“, naglasio je izbornik.

Nedostajali su Modrić i Rakitić, ali moramo se navikavati igrati bez njih. Ovo je bila šansa da damo priliku onima koji dolaze“, zaključio je Zlatko Dalić.