Zvezda dominantna protiv Mađara, United teže od očekivanog slomio Omoniju

Crvena zvezda je slavila na Marakani u 3. kolu Europske lige protiv Ferencvaroša 4:1 te se tako vratila u igru za plasman u nokaut fazu.

Srpski prvak je sjajno igrao u prvom dijelu u kojem je imala prednost od 2:0 golovima Kange iz kaznenog udarca i Mitrovića deset minuta prije odlaska na odmor.

Nije Zvezda tu stala pa je do 60. minute zabila još dva gola. Strijelci su bili Katai i još jednom Kanga, dok je Zachariassen zabio počasni gol za goste iz Mađarske.

U drugom susretu ove grupe Monaco je sa 3:1 nadigrao Trabzonspor. Dvostruki strijelac za Monaco bio je Ben Yedder, jedan je dodao Disasi, dok je Bakasetas zabio počasni gol za tursku momčad.

Od ostalih susreta Europske lige treba istaknuti pobjedu Manchester Uniteda nad Omonijom u gostima 3:2. Na poluvremenu je bilo 1:0 za domaćine, a ‘Crveni vragovi‘ su do pobjede došli preokretom u drugom dijelu.