Zvijezda Maroka zbog koje je Halilhodžić dobio otkaz danas je postigla pogodak o kojem će se još itekako dugo pričati

Nogometna reprezentacija Maroka odigrala je danas pripremnu utakmicu protiv Gruzije pred Svjetsko prvenstvo i slavila rezultatom 3:0.

Poslije prvih 45 minuta igre afrička selekcija imala je prednost od dva pogotka, a najzaslužniji za to definitivno je bio Hakim Ziyech, zvijezda Chelseaja.

Ziyech je prvo asistirao En Nesyriju za 1:0 u petom minutu susreta, da bi pravi i nevjerovatan trenutak inspiracije stigao 24 minute kasnije.

Naime, Ziyech je uočio da je Mamardashvili napustio svoj gol i sa svoje polovine uputio je udarac koji je završio u mreži golmana reprezentacije Gruzije.

Ovo je zasigurno bio pogodak o kojem će se još pričati, dok su Marokanci trijumfom najavili spremnost za veliku nogometnu smotru i vjeruje se da će biti “tvrd orah”..