Najveći folirant u fudbalu: Još jedno sramotno simuliranje Pepea

U finalu ovogodišnje Lige prvaka večeras u Milanu igrali madridski rivali Real i Atletico, a kraljevski klub je na kraju slavio i to nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca, jer je rezultat nakon 120 minuta igre bio 1:1.

Kraljevi su poveli u 15. minuti. Toni Kroos je ubacio iz slobodnog udarca, Bale je prebacio loptu glavom koju u mrežu šalje Sergio Ramos. Početkom drugog poluvremena Griezmann je promašio penal, da bi Atletiko do izjednačenja stigao u 81. minuti golom Carrasca.

U produžecima nije bilo golova, pa su penali odlučili pobjednika. Igrači Reala su se bolje snašli i tako stigli do rekordne 11. titule pobjednika Lige prvaka.

Defanzivac kraljevskog kluba Pepe je u 73. minuti utakmice ponovo imao svoj momenat. Portugalski štoper poznat je kao jedan od najprgavijih igrača koji najčešće šalje protivnike na travu, a večeras je pokazao da je i loš glumac.