Chelsea bez mnogo problema do polufinala FA kupa: ‘Plavci’ trijumfovali nad Middlesbroughom

Igrači Chelseaja su u četvrtfinalu FA kupa rutinski savladali momčad Middlesbrougha (2:0) i tako prošli u polufinale.

Klub sa Stamford Bridgea je na gostovanju pitanje pobjednika riješio već u prvih 45 minuta susreta.

U 15. minutu nakon atraktivnog napada Mount je sa desne strane proslijedio loptu do Lukakua kojem nije bilo teško da pogodi mrežu domaćih.

Mason Mount se u asistente upisao i kod pogotka Hakima Ziyecha u 31. minutu utakmice. Marokanac je ciljao u malu mrežu gola Middlesbrougha.

Drugoligaš je imao sjajnu podršku sa tribina, nekoliko prilika, ali nisu napravili ništa konkretno ka golu gostiju.

U preostalim mečevima FA kupa, u nedjelju se sastaju Crystal Palace i Everton, Southampton i Manchester City, te Nottingham Forest i Liverpool.