ĐOKOVIĆ JE NEUNIŠTIV! U novom trileru srušio zahuktalog Amerikanca i izborio veliko finale

Novak Đoković prvi je finalist završnog Mastersa u Torinu gdje se plasirao pobjedom protiv Taylora Fritza rezultatom 7:6 (5) i 7:6 (6).

Đoković je iza sebe uspio ostaviti traumatičnu situaciju. Sinoć je zbog umora imao ozbiljne probleme u meču protiv Daniila Medvedeva, a kasnije i slavio u tri seta.

No, Srbin je i danas skupio snagu te odigrao novi triler, i to na visokoj razini i preokretom u drugom setu došao do velike pobjede.

Đoković i Fritz su otvorili meč dobrim servisima, ali je onda Srbin napravio break u petom gemu i poveo 3:2. Međutim, kada se činilo da ima dovoljno vodstvo, Amerikanac se odmah vraća i prvi set odlazi u tie-break.

Taj gem odlučen je fantastičnim napadom iz forehanda na servis Fritza na prvoj set-lopti. Đoković je pogodio samu liniju za oduševljenje na tribinama.

Drugi set činio se kao da će lakoćom pripasti Fritzu koji je od početka imao break prednosti. No, Đoković mu oduzima break na 5:4 i opet set odlazi u tie-break.

Još jednom se tu bolje snalazi Đoković za veliku pobjedu i plasman u finale završnog Mastersa gdje će igrati protiv pobjednika meča Caspera Ruuda i Andreya Rubleva.