Džeko tragičar! Roma šestu utakmicu bez pobjede, ovog je puta uspješnija bila Sampdoria

Ni u šestoj uzastopnoj utakmici nogometaši Rome nisu slavili. Nogometaši Paula Fonsece poraženi su od Sampdorije 2:0 u susretu 34. kola talijanske Serie A.

Tragičar utakmice je kapetan reprezentacije BiH te napadač Rome, Edin Džeko, koji je promašio kazneni udarac i uz to su mu suci zbog zaleđa poništili dva pogotka.

Roma je tijekom prvog dijela bila puno bolji protivnik od Sampdorije, ali u 45. minuti Adrien Silva je pogodio za 1:0 i donio domaćinima prednost od 1:0.

Prije toga, preciznije u 28. minuti, Džeko je postigao gol i doveo Romu u vodstvo, ali pomoćni sudac je signalizirao nedozvoljenu poziciju.

U 58. minuti Džeki je poništen i drugi gol, opet zbog nedozvoljene pozicije. U 66. minuti Sampdoria postiže i drugi gol, ovaj put preko Jakuba Jankta.

U 72. minuti sudac Sacchi svira kazneni udarac za Romu, odgovornost je preuzeo Džeko, ali ga je golman Sampdorije Emil Audero “pročitao” i obranio mu penal.

Do kraja susreta rezultat se nije promijenio pa je Sampdoria ostvarila 13. pobjedu u ovoj sezoni, dok je Romi ovo bio 11. poraz.