Golijada u Torinu: Juventus u fantastičnoj utakmici savladao Sampdoriju pred svojim navijačima

Nogometaši Juventusa su u utakmici 26. kola italijanske Serie A savladali ekipu Sampdorije rezultatom 4:2, pa su navijači mogli uživati u golijadi.

Juve je perfektno otvorio ovaj meč, te već u 11. minutu stigao do vodstva. Kostić je asistirao za Bremera koji loptu šalje iza leđa gostujućem golmanu i svom timu donosi prednost. Svega 15 minuta kasnije Rabiot pogađa za 2:0.

U nastavku nevjerovatan povratak gostiju. Prvo se Aguello upisao u strijelce u 31. minutu, da bi svega jedan minut poslije Đuričić sjajnim pogotkom poravnao rezultat.

Ipak, zahvaljujući novom, odnosno drugom pogotku Rabiota na ovom susretu u 64. minutu, te zahvaljujući pogotku Soulea u sudačkoj nadoknadi, Juventus je slavio uvjerljivu pobjedu od 4:2.

‘Stara dama’ je sada sedmoplasirana momčad Serie A sa 38 bodova na svom kontu, a Sampdorija je posljednji tim prvenstva sa svega 12 bodova koliko ima i Cremonese.