James prekinuo Lakersov niz poraza, Jokić nastavlja dominirati NBA ligom

Košarkaši Los Angeles Lakersa pobijedili su Houston Rocetske rezutlatom 132:123 na gostujućem terenu.

Ovim trijumfom je momčad iz ‘Grada anđela’ prekinula crni niz od čak pet vezanih poraza, a za to se pobrinuo sjajni LeBron James.

James je za nešto manje od 40 minuta na parketu zabilježio triple-double učinak od 32 poena, 11 skokoa i 11 asistencija.

Monk je kod Lakersa ubacio 25 poena, dok je u Houstonu najistaknutiji bio Green sa 24 poena.

Nikola Jokić upisao je još jedan double-dobule učinak i tako potvrdio dominaciju NBA ligom.

Denver Nuggetsi su slavili protiv Golden State Warriorsa rezultatom 89:86, a Jokić je postigao 22 poena uz 18 skokova i pet asistencija.

Steph Curry je postigao 23 poena i dodao po četiri skoka i asistencije, ali nedovoljno za trijumf.