JEDNOM MAJSTOR, UVIJEK MAJSTOR: Iniesta čudesnom partijom podsjetio na najbolje dane

Nogometaši Vissel Kobea su u derbiju 31. kola japanskog prvenstva pobijedili ekipe Urawe s visokih 5:1, a briljirao je neuništivi Andres Iniesta.

Legendarni veznjak Barcelone bio je nezaustavljiv po igrače Urawe u ovom susretu. Postigao je dva pogotka i upisao je asistenciju.

Kobe je poveo u osmoj minuti pogotkom Osaka, da bi zatim u 21. minuti na pozornicu stupio Iniesta. Namjestio je iskusni Španjolac loptu na 20-ak metara od gola. Savršena je to pozicija za majstora kao što je on, a zatim je lijepo pogodio mrežu protivnika za 2:0.

Iniestin gol iz slobodnjaka možete pogledati OVDJE.

Iniesta je i kompletirao priču u prvom dijelu. Zabio je za 3:0 u 35. minuti na dodavanje Osaka.

Gosti smanjuju na 3:1 na samom početku drugog poluvremena. Pogodak za 3:1 postiže Koizumi, ali radost im je zahvaljujući Iniesti kratko trajala. Samo četiri minute kasnije 37-godišnji veznjak majstorski pronalazi Muta, a ovaj zabija za 4:1.

Visoku pobjedu potvrdio je još jedan bivši nogometaš Barcelone. Bojan Krkić je ušao u igru u 75. minuti upravo umjesto Inieste, a u 84. minuti zabio je gol za konačnih 5:1.

Dres Kobea osim Inieste i Bojana nose još dvojica bivših nogometaša Barcelone, Thomas Vermaelen i Sergi Samper.