Jokić još jednom nestvarno dominirao u pobjedi Denvera, navijači ostali u nevjerici zbog poteza na parketu

Košarkaši Denver Nuggetsa pobijedili su na domaćem terenu momčad New Orleans Pelicansa rezultatom 122:113 uz još jednu impreisvnu partiju Nikole Jokića.

Pelicansi su bolje otvorili meč i kontrolisali susret sve do treće četvrtine kada Nuggetsi preuzimaju inicijativu i sjajnom igrom upisuju novi trijumf.

Jokić je za 37 minuta na parketu imao 26 poena, 18 skokova i 15 asistencija. Podršku je imao u Murrayjju koji je zabio čak 32 poena.

Kod Pelicansa najbolji su bili Jones i McCollum sa po 21 poenom, ali ipak nedovoljno da slave na gostovanju.

Sjajni MVP NBA lige je još jednom dominirao na rivalovoj strani parketa ostavivši navijače u nevjerici pojedinim lucidnim majstorijama i prodorima.

Denver se nalazi na prvom mjestu Zapada sa omjerom 35-16, dok su Pelicansi deveti sa omjerom 26-26.