Jokić nadigrao Giannisa, Nurkić solidan u porazu Blazersa, Zubac vrlo dobar u pobjedi Clippersa

Košarkaši Denver Nuggetsa uvjerljivo su slavili na gostovanju kod Milwaukee Bucksa 136:100, uz još jednu veliku predstavu Nikole Jokića.

Srpski centar i aktualni MVP najjače lige na svijetu ubacio je 18 koševa i upisao 15 asistencija te 9 skokova za 28 minuta provedenih na parketu, s obzirom na to da je posljednju četvrtinu proveo na klupi.

Najbolji u pobjedničkim redovima bio je Aaron Gordon sa 24 koša i sedam skokova, dok je Monte Morris dodao 18 koševa i sedam asistencija.

Na drugoj strani, Giannis Antetokounmpo je susret završio sa 29 koševa i devet skokova.

Chicago Bullsi nadigrali su Portland Trail Blazerse u United Centru 130:116. Bh. košarkaš Jusuf Nurkić upisao je solidnu predstavu na ovom susretu.

Centar iz Tuzle na parketu je proveo 26 minuta i ubacio 11 koševa, imao četiri skoka i jednu asistenciju. Najviše koševa na susretu ubacio je CJ McCollum 29.

Velikoj pobjedi Bullsa najviše su doprinijeli double-double učincima Crnogorac Nikola Vučević (24 koša i 14 skokova) i Demar DeRozan (23 koša i 10 asistencija).

Los Angeles Clippersi su u gostima nadigrali Charlotte Hornetse 115:90, a hrvatski centar Ivica Zubac je u redovima pobjedničke momčadi ostvario vrlo dobar učinak.

Zubac je na parketu proveo 20 minuta i u tom je vremenu ubacio sedam koševa te pridodao tome deset skokova i tri asistencije.

Najefikasniji kod Clippersa bili su Reggie Jackson i Brandon Boston Jr. sa po 19 koševa. Kod Hornetsa je najbolji bio LaMelo Ball, koji je susret završio sa 23 koša i 10 asistencija.