Kiks Rossonera: Milan se jedva spasio domaćeg poraza od Sampdorije

U prvoj utakmici 29. kola Serie A Milan je ugostio Sampdoriju, a utakmica je završila neodlučenim ishodom 1:1.

Rossoneri‘ su imali šansu da se eventualnom pobjedom dodatno približe Interu koji večeras gostuje u Bologni, ali umjesto toga, odigrali su slabu utakmicu i osvojili su samo bod.

Gosti su poveli u 59. minuti majstorskim pogotkom Fabija Quagliarelle. Iskusni napadač presjekao je loše dodavanje Thea Hernandeza i lob udarcem s nekih 20-ak metara prebacio Gianluigija Donnarummu za 1:0.

Samo dvije minute kasnije Sampdorija je ostala s deset igrača na terenu nakon drugog žutog kartona Adriena Silve, ali Milan je tek u završnici uspio izjednačiti pogotkom Jensa Pettera Haugea u 87. minuti za konačnih 1:1.

Milan je ostao na drugom mjestu Serie A sa 60 bodova, dok vodeći Inter ima pet bodova više i susret manje.