KIRIN KUP: Pomlađena Srbija remizirala s Jamajkom

U prvoj utakmici Kirin kupa u Japanu, nogometne reprezentacije Srbije i Jamajke su remizirale odigravši 1:1.

Srbija je u Japan došla u oslabljenom izdanju, bez nekoliko stožernih igrača. Jamajka je bila dominantna i više je napadala u prvom poluvremenu, a zadnja linija ‘Orlova‘ imala je brojnih problema.

Jamajka je povela u 29. minuti nakon loše reakcije golmana Srbije Đorđa Nikolića, a gol je zabio napadač Watforda – Andre Gray.

Izbornik Srbije Dragan Stojković Piksi je na poluvremenu napravio četiri izmjene, promijenio formaciju i ‘Orlovi‘ su zaigrali bolje. Izjednačenje je donio Strahinja Pavlović, prvim pogotkom u dresu reprezentacije, u 61. minutu susreta.

Na kraju su obje reprezentacije bile bolje u jednom poluvremenu, Jamajka u prvom, Srbija u drugom, pa je rezultat najrealniji.

Četiri dana nakon susreta s Jamajkom, Srbiju očekuje utakmica s domaćinom Japanom.