Lacazette u zadnjoj sekundi donio bod Arsenalu protiv Crystal Palacea

Arsenal i Crystal Palace osvojili su po bod nakon što su u ponedjeljak odigrali 2:2 u zadnjoj utakmici 8. kola Premiershipa. Bod Arsenalu u petoj minuti sučeve nadoknade donio je Alexandre Lacazette.

Arsenal je odlično otvorio utakmicu. U osmoj minuti udarac Pepea je zaustavio golman Guaita, ali lopta se odbija do Aubameyanga koji rutinski pogađa praznu mrežu gostiju.

U petoj minuti drugog dijela vidjeli smo izjednačenje. Ayew dodaje Bentekeu, a belgijski napadač pronalazi potreban prostor i matira Ramsdalea koji nije imao nikakve šanse.

Uslijedila je dominacija Arsenala, ali je Lokonga izgubio jednu loptu u 73. minuti na sredini terena nakon čega gosti izvode brzu kontru, a loptu od prečku u gol zakucava Edouard.

Do kraja susreta Arsenal je svim silama krenuo ka izjednačenju, a nagrada je stigla u petoj minuti sučeve nadoknade. Lacazette se odlično snašao i zabio gol kojim je Arsenal uspio izbjeći šokantan poraz.