LJEPOTICA SEZONE NA OLIMPICU: Lazio i Udinese remizirali u utakmici s osam golova!

Ovog četvrtka se igrala posljednja utakmica 15. kola Serie A. Lazio i Udinese pružili su sjajnu predstavu sa osam golova premda ih je moglo biti i više, a na kraju je završilo bez pobjednika (4:4).

Beto je s dva pogotka u 17. i 32. minuti šokirao domaćine i doveo goste u veliku prednost. Do odlaska na odmor Immobile je smanjio rezultat, a Molina vratio dva pogotka prednosti Udineseu.

Lazio je u nastavku krenuo uraganski i poravnao rezultat preko Pedra i Milinković-Savića, ali je samo minutu nakon pogotka za 3:3 stoper Lazija Patric zaradio drugi žuti karton. U 69. minuti je i Udineseov Molina isključen pa se zadnjih 20 minuta igralo 10 na 10.

Hrvatski nogometaš u redovima Lazija Toma Bašić asistirao je Acerbiju za pogodak za 4:3 Lazija, ali u 99. minuti nadoknade uslijedio je novi šok na Olimpicu kada je Arslan donio veliki bod gostima.

Udinese je na kraju susret završio s devetoricom jer u 100. minuti sudačke nadoknade isključen Walace nakon nepromišljenog poteza.

Tako je ovaj susret postao prvi u zadnjih deset godina u Serie A koji je završio remijem 4:4.

Lazio je nakon 15 kola na 22 osvojena boda i drži deveto mjesto, dok je Udinese sa šest bodova manje na 14. poziciji.