Luda utakmica u Brightonu: Manchester United u 10. minuti sudačke nadoknade stigao do pobjede

Nogometaši Manchester Uniteda uz dosta sreće izvukli su pobjedu na gostovanju kod Brightona u sklopu trećeg kola Premier lige.

Crveni vragovi‘ prvo su gubili 1:0, a onda preokrenuli na 2:1 i tu prednost držali sve do pete minute sudačke nadoknade kada je March zabio za 2:2. Međutim, trijumf je stigao u 10. minuti nadoknade pogotkom iz kaznenog udarca.

Maupay je zabio za vodstvo domaćina iz penala, a United je u 43. minuti izjednačio nakon autogola Dunka. U nastavku je Rashford fenomenalnim solo prodorom donio ‘Crvenim vragovima‘ preokret.

Rezultat se nije mijenjao do petog minuta sudačke nadoknade kada je March zabio za 2:2. Činilo se da će utakmica završiti podjelom bodova, ali onda je uslijedio još jedan ludi preokret.

U sedmoj minuti nadoknade Maguire je pucao glavom, a jedan od nogometaša Brightona je spriječio gol igranjem rukom. Nakon intervencije VAR-a sudac je pokazao na bijelu točku, a siguran je bio Bruno Fernandes.