MAJSTOR OSTAJE MAJSTOR: Neuništivi Ibrahimović oduševio u pobjedi Milana

Zlatan Ibrahimović oduševio je u pobjedi (4:1) Milana na gostovanju kod Sampdorije postigavši dva pogotka i upisavši jednu asistenciju.

U četvrtoj minuti Ibrahimović je ležerno pospremio centaršut Rebića u mrežu Sampdorije, a u 54. je proigrao Calhanoglua kojem je glavom stvorio zicer koji je pretvoren u 2:0 ‘Rossonera’.

Samo četiri minute kasnije Calhanoglu mu je uzvratio odličnim dodavanjem, a Ibrahimović je majstorski primio loptu desnom nogom pa lijevom zatresao mrežu za 3:0.

U 19 ovosezonskih nastupa za Milan 38-godišnji Šveđanin postigao je deset pogodaka te ih pet namjestio.

Ibrahimović je s nova dva pogotka postao prvi igrač u povijesti koji je u Serie A postigao 50 pogodaka za dva najveća kluba u gradu, Milan i Inter.