Moćnom PSG-u samo bod protiv fenjeraša, Ramos za 40 minuta igre zaradio crveni karton

Nogometaši Paris Saint-Germaina remizirali su protiv Lorienta rezultatom 1:1 u sklopu 19. kola francuske Ligue 1.

Momčad vrijedna skoro milijardu eura je do posljednjih minuta strijepila za bodovima na gostovanju na du Moustoir stadionu.

U 40. minuti je Lorient na spektakularan način u vodstvo doveo Monconduit, a stvar je za PSG spašavao Mauro Icardi.

Otpisani Argentinac je u sudijskoj nadoknadi postigao svoj četvrti pogodak u prvenstvu za bar malo ublažavanje blamaže pariškog stroja.

Vrijedno pomena je i to da je Sergio Ramos zaradio dva žuta, odnosno crveni karton za samo 40 minuta igre na večerašnjem susretu.

PSG sada ima 46 bodova na liderskoj poziciji Ligue 1, dok je Lorient još uvijek na samom dnu tabele sa svega 16 bodova iz 19 utakmica ove sezone.