Modrić u centru pažnje: Navijači kritikuju Ancelottija, Real je u ključnom momentu zbog Italijana “ostao bez pobjede”?

Nogometaši Real Madrida danas su u utakmici 16. kola španske La Lige gostovali kod ekipe Real Betisa na prepunom stadionu Benito Villamarin, a konačan rezultat glasio je 1:1.

Čini se da su i jedni i drugi mogli više, ali je možda Real bio malo konkretniji od svog protivnika. Kako god, oba pogotka su pala u drugom poluvremenu.

Naime, prvo je Jude Bellingham zabio za vodstvo ‘Kraljevskog kluba’, da bi kasnije Aitor Ruibal poravnao rezultat fantastičnim pogotkom i postavio konačnih 1:1.

Po samom završetku susreta stigla je salva kritika na račun trenera Reala, Carla Ancelottija, zbog odluke da već u 70. minutu iz igre izbaci Luku Modrića.

Ceballos je tada zamijenio Modrića, a društvenim mrežama šire se komentari pristalica madridskog giganta o tome da su, da je Luka igrao, do kraja mogli doći do trijumfa.

Dani Ceballos nije uspio napraviti baš ništa na terenu, što je samo dodatno doprinijelo tome da navijači osude Ancelottija zbog još jednog, u najmanju ruku čudnog poteza. S druge strane, legendarni Hrvat je po izlasku iz igre bio baš ljutit i vidjet ćemo kako će se sve okončati.