Napoli nastavlja lov za Interom, rapsodija Sampdorije, Bologna ‘sramežljiva’ protiv Empolija

U utakmicama 24. kola Serie A nogometaši Napolija su uz dosta muke pobijedili Veneziju 2:0, Sampdoria je s visokih 4:0 deklasirala Sassuolo, dok su Bologna i Empoli odigrali bez pogodaka 0:0.

Posebno zanimljivo bilo je u Veneziji, gdje je Napoli teškom mukom uspio slomiti otpor domaćina. Za vrijednu gostujuću pobjedu Napolija pogađali su Victor Osimhen u 59. minuti i Andrea Petagna duboko u sudačkoj nadoknadi.

Napoli se ovom pobjedom približio vodećem Interu na samo bod zaostatka, nakon njihovog poraza (1:2) od Milana u subotnjem derbiju.

Nogometaši Sampdorije deklasirali su Sassuolo s visokih 4:0. Sve je počelo već u petoj minuti pogotkom Francesca Caputa, dok je dvije minute Stefano Sensi pogodio za 2:0 nakon svega 10 minuta igre.

U nastavku se nije puno toga promijenilo, a u 63. minutu je Andrea Conti povisio na 3:0 da bi prekaljeni Antonio Candreva iz kaznenog udarca u 91. minuti postavio konačnih 4:0.