Napoli razbio Sampdoriju i zadržao maksimalan učinak, Lazio izvukao bod u Torinu

Nogometaši Napolija još su jednom gostujućom pobjedom nastavili stopostotni niz u novoj sezoni Serie A.

Napolitanci su danas u susreta 5. kola upisali petu pobjedu u ovoj sezoni i to nakon što su razbili Sampdoriju u gostima sa 4:0.

Napoli je sjajno otvorio susret i već u 10. minuti nakon odlične akcije Insignea i Osimhena poveo 1:0. Osimhen je na najbolji mogući način iskoristio majstorsko dodavanje Insignea.

Do odlaska na odmor je Fabian Ruiz preciznim udarcem s nekih 20-ak metara postigao drugi pogodak za Napoli.

Sve dileme oko pobjednika bile su riješene u 50. minuti kada je Osimhen pogodio za 3:0, a konačan rezultat postavio je Zielinski u 59. minuti.

Napoli je trenutno na liderskoj poziciji Serie A s dva boda više od Intera. U sljedećem susretu igraju protiv Cagliarija na svom terenu.

U drugoj utakmici koja se igrala u terminu od 18:30 sati Torino i Lazio su odigrali susret bez pobjednika. Domaćin je poveo pogotkom jokera s klupe Pjace u 76. minuti, a bod gostima donio je Immobile iz kaznenog udarca u prvoj minuti nadoknade.