Nastavak krize na Goodisonu: Everton opet kiksao, Batshuayi donio velik bod Palaceu

Kriza igre i rezultata nastavlja se na Goodison Parku! Everton niti nakon tri utakmice nije uspio doći do premierligaške pobjede.

Everton je u susretu 30. kola Premier lige ugostio Crystal Palace i odigrao “mršavih” 1:1. Tako je produbljena kriza ekipe Carla Ancelottija koja je imala dva vezana poraza uoči ove utakmice, a da stvar bude gora, večeras je ispustila pobjedu u samoj završnici.

Poveo je Everton pogotkom u 56. minuti kada je Coleman asistirao za Jamesa Rodrigueza, a Kolumbijac matirao Guaitu za 1:0, ali to nije bilo dovoljno za tri boda i skok na peto mjesto.

Četiri minute prije kraja utakmice, u 86. minuti Michy Batshuayi nakon dodavanja Schluppa pogađa za, pokazat će se, konačnih 1:1.

Everton se novim kiksom zadržao na osmom mjestu, dok je Crystal Palace sve bliže osiguranju još jedne sezone u elitnom rangu engleskog nogometa.