Navijačima Reala se svijet srušio u minuti: Ancelotti otkrio težinu Benzemine ozljede

Srušio se navijačima Real Madrida svijet kada je u 25. minutu susreta sa Celticom travnjak zbog ozljede napustio Karim Benzema.

Njegovi suigrači su završili posao u Škotskoj (3:0), ali ostaje briga zbog francuskog napadača koji nema zamjenu na Santiago Bernabeu. Ipak, ohrabrujuće riječi nakon utakmice uputio je Carlo Ancelotti.

Ne izgleda zabrinjavajuće. Prvi pregledi ne upućuju da je išta ozbiljno u pitanju“, kratko je prokomentirao trener Reala.

Svima je jasno da je Karim Benzema u ovom trenutku nezamjenjiv u udarnoj postavi Reala. Prošle sezone je zabio 44 gola na 46 nastupa i pomogao ekipi da osvoji naslove u La Ligi i Ligi prvaka.

Protiv Celtica ga je zamijenio Eden Hazard i odradio vrlo dobar posao. Upisao je asistenciju i zabio treći gol Reala. Međutim, jasno je da se na dulje staze Ancelotti ne može osloniti na Belgijanaca koji je sklon ozljedama.

Jedini klasični napadač uz Benzemu kojeg Don Carlo ima na raspolaganju je 29-godišnji Mariano Diaz, pa su se na Santiago Bernabeu sigurno uhvatili za glavu kada se Francuz ozlijedio, jer tijekom ljetnog prijelaznog roka nisu doveli nijednog centarfora.