NESTVARNE SCENE U ITALIJI: Trener zamalo pretukao svog igrača koji je dobio crveni

Nogometaši Venezije poraženi su rezultatom 0:2 od ekipe Sampdorije u 30. kolu Serie A, a u završnici smo vidjeli bizarne scene za koje je zaslužan trener domaćih Paolo Zanetti.

Sampdoria je od prve minute bila bolji rival i došla je do pobjede golovima u prvom dijelu. Francesco Caputo je zabijao u 24. i 38. minuti za prednost na poluvremenu, ali i pobjedu na kraju susreta.

No, najzanimljiviju scenu vidjeli smo u 85. minuti utakmice. Prethodno, napadač Venezije Thomas Henry je zaradio žuti karton u prvom dijelu.

Henry je imao žuti karton, a sudac mu je opraštao prigovore i prijetio mu isključenjem. Čak je obavijestio trenera Zanettija da smiri svog igrača, ali ovaj je na kraju isključen u 85. minuti.

Dok je Henry izlazio s travnjaka, dočekao ga je pobješnjeli Zanetti te ga uhvatio za vrat i malo je nedostajalo da vidimo i fizički sukob. Za to vrijeme je galamio na svog napadača.

Talijanski mediji pišu da će Zanetti biti kažnjen i suspendiran jer se sve dogodilo pred televizijskim kamerama.

Klikni OVDJE i pogledaj “žutu minutu” trenera Venezije.