Novi debakl legendarnog stopera: Sergio Ramos se OBRUKAO i u Ligi prvaka

Sergio Ramos se prije nešto više od mjesec dana nakon dugih 18 godina vratio u rodnu Sevillu.

Doček mu je bio posebno dirljiv da se legendarni stoper rasplakao, ali od tada se i navijačima Seville plače zbog njegovih velikih kikseva u važnim susretima.

Pet dana nakon što je autogolom “poklonio” pobjedu Barceloni (1:0) u derbiju La Lige skrivio je oba pogotka za samo bod na gostovanju kod PSV-a (2:2) u Ligi prvaka.

“Samo” bod zbog toga što je Sevilla sve do pete minute sudačke nadoknade imala pobjedu u svojim nogama.

Ramos je u ludoj završnici dao domaćinu dva pogotka. Ruku na srce, u završnicu se ušlo s vodstvom Seville 1:0 zahvaljujući i Ramosovoj asistenciji za Gudelja.

Međutim, onda je u 86. minuti pred svojim golom nesmotreno srušio Malika Tillmana, nakon što ga je 16 godina mlađi protivnik nadmudrio. Luuk de Jong je iz kaznenog udarca poravnao za PSV.

No, samo minutu kasnije Youssef En-Nesyri je donio novo vodstvo Sevilli. No nakon toga je u nadoknadi Ramos napravio prekršaj za slobodni udarac iz kojeg je nabačena lopta pred Sevillin gol.

Tamo se Ramos u skoku odbio od De Jonga, koji je proslijedio loptu do Jordana Tezea, a ovaj pogodio za delirij Philips Stadionu i konačnih 2:2.