PRAVA SENZACIJA U MONTE CARLU: Đoković ispao od mladog Talijana nakon maratona!

U 3. kolu ATP turnira u Monte Carlu Novak Đoković senzacionalno je ispao od Lorenza Musettija koji ga je nadigrao rezultatom 6:4, 5:7, 4:6.

Musetti je do velikog trijumfa došao nakon prave borbe koja je trajala gotovo tri sata i u kojoj je viđeno čak 15 breakova.

Prvi set Đoković je dobio u svoju korist nakon što je spasio čak tri set lopte svog protivnika.

U drugom setu breakovi su se nizali kao na traci, a Đoković je tek u petom gemu slavio servirajući lopticu, ali mladi Talijan nije odustajao, pa je uspio poravnati na 4:4.

Napravio je nakon toga dva uzastopna breaka i iskoristivši prvu set loptu za poravnanje rezultata.

Početak trećeg seta obilježio je prekid koji je trajao gotovo sat vremena zbog snažne kiše, nakon čega je sve išlo po Đokovićevom planu sve do sedmog gema u kojem je Musetti ostvario break.

Nakon toga smo vidjeli još prekid zbog kiše koji je više godio Musettiju koji je u nastavku slavio i kreirao pravu senzaciju.