Ramos napokon zaigrao za PSG, Messi upisao hat-trick u asistencijama, Neymar se teško ozlijedio

Nogometaši PSG-a pobijedili su ekipu St. Etiennea u utakmici 15. kola Ligue 1 rezultatom 3:1, a ovaj dvoboj obilježio je debi Sergija Ramosa, hat-trick u asistencijama Lea Messija i strašna ozljeda Neymara.

Ramos je danas prvi put zaigrao za PSG-a nakon što je napustio Real Madrid na kraju prošle sezone, ali njegov debi nije počeo najbolje jer je St. Etienne u 25. minuti pogotkom Bouange došao u vodstvo od 1:0.

Međutim, u 45. minuti Kolodziejczak je zaradio crveni karton i ostavio domaćine s igračem manje u ostatku susreta, a ubrzo nakon toga ubačaj Messija u gol je pretvorio Marquinhos.

Parižani do preokreta dolaze u 79. minuti kada je Messi odlično uposlio Di Mariju, a konačnih 3:1 postavio je Marquinhos svojim drugim pogotkom i to nakon još jedne asistencije raspoloženog Messija.

U završnici susreta došlo je do vrlo teške ozljede Neymara kojemu je stradao gležanj nakon klizećeg starta protivnika. Svi u Neymarovoj blizini odmah su se uhvatili za glavu, nesretnom Brazilcu je nekoliko minuta ukazivana pomoć na terenu prije no što je iznesen na nosilima.

PSG ostaje na vrhu Ligue 1 sa 40 bodova nakon 15 odigranih susreta, dok je St. Etienne na katastrofalnom posljednjem mjestu sa samo 12 bodova.