Sampdoria i Inter podjelili bodove u odličnom okršaju na Luigi Ferrarisu

Nogometaši Sampdorije i Intera su podijelili bodove u okviru 3. kola italijanske Serije A rezultatom 2:2.

Goste i aktuelnog prvaka lige je u vodstvo doveo Dimarco u 18. minuti susreta, ali je slavlje kratko trajalo.

Već u 33. minuti stvari na početak vraća iskusni Yoshida, ali to golijadi nije bio kraj.

U samom finišu prvog dijela, tačnije 44. minuti Martinez fantastično pogađa za novo vodstvo Intera.

Samo što se počelo igrati udrugom dijelu, Augello postiže pogodak i postavlja konačni rezultat ovog odličnog okršaja na Luigi Ferraris stadionu u Genoi.

Inter je nakon ove utakmice na drugom mjestu sa sedam osvojenih bodova iz tri odigrana meča.

Sampdoria je 13. sa dva remija, jednim porazom i dva osvojena boda u novoj sezoni Serije A.