Sjajni Jokić nije mogao sam: Bogdanović i njegovi Jazzeri u završnici ‘pomeli’ Nuggetse

Košarkaši Utah Jazza su sa 125:102 slavili protiv Denver Nuggetsa, a hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović je u tu pobjedu ugradio 21 poen i pet dodavanja. S druge strane, u redovima Denvera, briljirao je srpski košarkaš Nikola Jokić.

Sjajni Jokić je u nešto više od 36 minuta provedenih na parketu ostvario svoj drugi uzastopni triple-double ubacivši 25 koševa uz 15 skokova i 14 dodavanja. Međutim, to nije pomoglo njegovim Nuggetsima da se spase od poraza.

Premda su cijelu utakmicu držali priključak, početkom zadnje četvrtine su Jazzeri napravili seriju od 9:0 i pobjegla na 12 koševa razlike što je bilo previše za ekipu iz Denvera koja je na kraju izgubili s visokih 23 razlike.

Nuggetsi su tako ostali šesti na Zapadu sa 22 pobjede i 20 poraza, dok su Jazzeri treći sa učinkom 29:14.