STRAVA U PORTUGALU: Igrač Porta nokautiran ostao nepomično ležati, šokirani suigrači plakali

Susret Belenensesa i Porta (0:0) protekao je u dominaciji gostujućeg tima, ali ono što se dogodilo u 88. minuti bilo je strašno.

Nakon centaršuta Corone na loptu su krenuli defenzivac Porta Nanu i stoper Belenensesa Edgar koji je izbacio loptu u korner, a u naletu je s obje šake u glavu domaći čuvar mreže Kritsyuk pogodio nesretnog Nanua koji je ostao nepomično ležati, dok je medicinski tim istog trena uletio na travnjak.

Sudac je pokazao da su potrebna i nosila jer je Nanu bio bez svijesti, a više od 10 minuta je medicinski tim pokušavao smjestiti Nanua na nosila i ubaciti ga u vozilo hitne pomoći.

Suze je ronio kapetan Pepe na stativi, Marega se molio pokraj hitne pomoći, a medicinari su pokušavali staviti Nanua na nosila. Prilikom podizanja s travnjaka, Nanuova je ruka samo ispala te očito nogometaš nije bio pri svijesti.

U međuvremenu su žute kartone dobili trener Porta Sergio Conceicao i napadač Marega zbog prigovora sucu, dok je golman Belenensesa prošao bez opomene! Doista nejasna odluka glavnog suca…

Utakmica se nastavila sve do 108. minute kad je sudac označio kraj, ali to na kraju više nije važno jer su svi mislili samo na to što se u tim trenucima događa s Nanuom.

Pepe je nakon susreta otkrio kako je saznao da se Nanu probudio te da bi sve trebalo bolje nego što je izgledalo.