STVARI SU IZMAKLE KONTROLI: Čuveni stoper dan nakon dramatične utakmice završio na policiji

Nogometaši Porta su tek nakon produžetaka eliminirali ekipu Famalicaa i izborili plasman u finale tamošnjeg Kupa.

Prvi su dvoboj u gostima dobili 2:1, ali nakon 90 minuta uzvrata u Portu, gosti su imali 2:1. Međutim, u produžetku su domaćini postigli dva pogotka i izborio finale gdje ih čeka Braga.

Susret je imao i treće poluvrijeme i to zbog situacije iz 87. minute kada su se na travnjaku obračunali stoper Porta Pepe i veznjak gostiju Santiago Colombatto. Tada je član Famalicaa bivšeg igrača Real Madrida navodno nazvao majmunom.

Zbog toga je Pepe nakon dramatične utakmice odlučio otići u policijsku postaju i prijaviti Colombatta za rasističke uvrede.

Žalosno je to što se događa, ja sam kapetan Porta i reprezentacije, to sam što jesam zbog ovog sporta, pobjeđivao ili gubio. Žalit ću se Savezu nakon svega“, poručio je Pepe.