TAKO JE TO U REALU: Nico Paz postigao prvi gol za klub i već zadao bombastičan udarac legendi Madrida!?

Fantastičnu utakmicu Lige prvaka u Madridu odigrali su domaćin Real i Napoli, a na kraju je pobjedu rezultatom 4:2 odnio španski velikan.

Prvo je Simeone zabio za vodstvo gostiju, da bi zatim Real preko Rodryga i Bellinghama stigao do preokreta. Početkom drugog poluvremena za poravnanje pogađa Anguissa, no rezervista Nico Paz i Joselu su do kraja srušili prvaka Italije za konačnih 4:2.

Trener Carlo Ancelotti poprilično se kockao u drugom poluvremenu, kada je u igru poslao golobradog 19-godišnjeg Argentinca, Paza. Ipak, ovaj mu je fenomenalno vratio pogotkom za 3:2.

Nije trebalo dugo da se španski mediji ponovo raspišu o statusu Luke Modrića na Santiago Bernabeu stadionu, obzirom da mladi Paz igra upravo u veznom redu.

“Večerašnjom utakmicom mu definitivno raste samopouzdanje, pa će se mladi veznjak nadati još većoj minutaži, što bi moglo da ozbiljno utiče na Modrićev status”, pišu Španci.

Jasno je da u prijestolnici Španije nema pardona ni za koga, čak ni za velike klupske legende. Preciznije, ‘Kraljevski klub’ radi po principu da će igrati onaj ko je bolji, te bi talentovani Argentinac mogao da iznenada napravi ozbiljne probleme hrvatskom reprezentativcu.