Zamalo došlo do incidenta! Navijač Evertona se htio fizički obračunati sa Benitezom na utakmici protiv Norwicha

Norwich i Everton danas su odigrali utakmicu 22. kola Premiershipa (2:1), a susret je obilježila neugodna situacija između jednog navijača Evertona i Rafe Beniteza.

Momčad Evertona u posljednje vrijeme pruža loše rezultate, a takav niz se nastavio i današnjim porazom od Norwicha na Carrow Roadu.

Nakon prvih 45 minuta igre ekipa Norwicha je imala prednost od dva gola. Prvi su postigli autogolom Keanea u 16. minutu, a samo dva minuta kasnije Idah je udvostručio prednost domaćih.

Sredinom prvog poluvremena zamalo je došlo do incidenta. Jedan od navijača ‘Karamela’ utrčao je na teren, a onda se uputio ka Rafaelu Benitezu kako bi se obračunao s njim.

Navijač je bio vidno ljutit zbog načina na koji španjolski stručnjak vodi momčad, a to je i praktično pokazao. Srećom, zaštitari su stigli da na vrijeme reaguju i spriječe incident.

Everton zauzima tek 15. poziciju Premiershipa sa svega 19 osvojenih bodova, a Benitez je primoran napraviti ozbiljne promjene kako bi popravio stanje.