Warriorsi predvođeni fantastičnim Thompsonom deklasirali slabašne Pistonse

Košarkaši Golden State Warriorsa nastavljaju s dobrim partijama, a nova pobjeda stigla je protiv ekipe Detroit Pistonsa rezultatom 102:86.

Warriorsi su od prve minute nametnuli svoj ritam igre, pa su shodno tome već nakon prvih 12 minuta imali dvocifrenu prednost i vodstvo od 33:22.

Do odlaska na novu pauzu ta prednost je dodatno porasla i već nakon prvog poluvremena bilo je jasno da će Warriorsi lakše od očekivanog doći do pobjede. Rezultat je glasio 66:38.

Uspjela je ekipa Golden Statea održati tu prednost i u trećoj četvrtini pa su bez većih problema priveli ovaj susret kraju. Warriorse je do pobjede nosio razigrani Klay Thompson sa 21 košem. Pratili su ga još Andrew Wiggins sa 19 i Steph Curry sa 18 poena.

Warriorsima je ovo bila 32. pobjeda u sezoni i sada su na omjeru 32-12, dok je za slabašne Pistonse ovo bio 33. poraz i trenutno su na omjeru od 10-33.

Sinoć je odigrana i još jedna utakmica i to ona između New Yorka Knicksa i Minnesote Timberwolvesa, a na kraju su gosti bili bolji rezultatom 112:110. Do pobjede ih je nosio Anthony Edwards sa 21 poenom.